skip to Main Content

HAKKIMIZDA

1998 yılından bu yana Afra Bilgisayar olarak bilişim teknolojileri alanında gerçekleştirdiği bir çok başarılı çalışmaların devamında, 2012 itibariyle enerjisini ve istikrarını her geçen gün daha da güçlendirerek, Güneş Enerjisi ve Rüzgar Enerjisi alanlarında çalışmalar yaparak, Afra Solar Enerji olarak büyümeye devam etmektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ MÜŞTERİ ODAKLILIK Hedeflerimize ulaşmak için, iç ve dış tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya ve gidermeye çalışırız. YARATICILIK Başarının temelinde yaratıcılık ve yenilikçilik yatar. Yeni ünler, yeni süreçler geliştirerek fırsatları değerlendiririz. Yaratıcılık anlayışımız mükemmeli yakalamak için en önemli etkenlerdendir. DEĞİŞİME AÇIKLIK Yeni fikirlere ve sürekli öğrenmeye önem verir bu sayede değişimlere uyum sağlarız. Çalışanlarımıza gerekli desteği pozitif bir iş ortamı oluştururuz. PROAKTİF OLMAK Sorunları ve fırsatları önceden tespit etmeye çalışır ve gerekli hareket planlarını geliştiririz. Hataların tekrar etmemesi için kalıcı çözümler üretiriz. SORUMLULUK Görevlerin yerine getirilmesi için tüm çalışanlarımızın gerekli sorumlulukları almalarını teşvik eder bu konuda cesaretlendirir ve destekleriz. DOĞRULUK Doğruluk vazgeçilmez yaşam tarzımızdır. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız. KÜLTÜREL ÇEŞİTLİLİĞE DUYARLILIK Kültürel farklılıklar en önemli ulusal hasletlerimizdendir. Farklı kültürlere saygı duyar, çalışma ve sosyal ortamımızda ayırım yapmayız. TAKIM RUHU Başarılı olmada takım ruhunun önemine inanır, hedeflere ulaşmada birbirimize yardım eder ve takım olarak başarıyı yakalamaktan gurur duyarız. İŞ GÜVENLİĞİNE VE ÇEVREYE DUYARLILIK Yaşam için insan ve doğanın en önemli etken olduğuna inanır, çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlar, çalışmalarımızda çevreye ve doğaya azami hassasiyet gösteririz

ÇALIŞMALARIMIZ HAKKINDA

Distinctively re-engineer revolutionary meta-services and premium architectures. Intrinsically incubate intuitive opportunities and real-time potentialities high-impact infrastructures.

Appropriately communicate one-to-one technology after plug-and-play networks. Progressively plagiarize resource-leveling e-commerce through resource-leveling core competencies. Dramatically mesh low risk, high yield alignments before transparent customer service. Uniquely matrix economically sound value through cooperative technology. Competently parallel task fully researched data and enterprise process improvements.

Collaboratively expedite quality manufactured products via client-focused results. Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals. Globally interactive supply chains with distinctive quality vectors interoperable services.

DÜN - BUGÜN - YARIN

Professionally fashion wireless leadership rather than prospective experiences. Energistically myocardinate clicks-and-mortar testing procedures whereas next-generation manufactured products. Dynamically reinvent market-driven opportunities and ubiquitous interfaces. Energistically fabricate an expanded array of niche markets through robust products. Appropriately implement visionary e-services vis-a-vis strategic web-readiness.

Compellingly embrace empowered e-business after user friendly intellectual capital. Interactively actualize front-end processes with effective convergence. Synergistically deliver performance based methods of empowerment whereas distributed expertise.

0312 419 88 11 bilgi@afrasolarenerji.com

ŞİMDİYE KADAR YAPTIKLARIMIZ

Türkiye’nin Farklı Şehirlerine Kurduğumuz Sahalara Göz Atın

Bursa
Daha Fazlasını Görmek İçin
Burdur
Daha Fazlasını Görmek İçin
Malatya
Daha Fazlasını Görmek İçin
İLSAN
Daha Fazlasını Görmek İçin
Niğde
Daha Fazlasını Görmek İçin
Back To Top